Четвер, 02.04.2020, 05:37
Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До річниці Тараса Шевченка

      

z
Міні-чат


Україно, твоя доля – єдність злагода і воля

         День Соборності України – це велике свято рідного краю, нашої держави. Боротьба українського народу за соборність своїх земель – це одна із сторін нашого минулого. І ці сторінки ми не повинні забувати.

         У нашій Кузьминецькій школі педагогом – організатором Світланою Федорівною  Трухан була проведена загальношкільна лінійка «Україно, твоя доля – єдність, злагода і воля». Цікаво було послухати повідомлення однокласників про історію свята, виступ директора школи Віктора Довгополого про початок ідеї соборності, дізнатися про відомих людей та значення Дня Соборності України.

         Не менш змістовною була мультимедійна презентація про минуле й сьогодення нашої держави, яку підготував наш класний керівник Юхименко Іван Васильович.

/Files/images/DSCN4721.JPG

         Останнім часом я зустрічаю вислів: «Україна підводиться з колін», «Українці постали з колін у повний зріст»…Але звідки таке нехтування історичною гідністю моїх співвітчизників? Та ніколи вони не стояли на колінах, ніколи не корилися…Та й на коліна ніхто не міг поставити, бо завжди підтримувала свята віра у щасливе майбуття в єднання у незалежну, соборну державу .

         Сьогодні ми хочемо сказати, що усі ці підготовлені та проведені заходи мають для нас, учнів, значний виховний потенціал. Вони виховують у ровесників почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей. Ідея єдності й соборності батьківських земель є головним змістом ідеології будь-якого народу – про це має знати кожна молода людина.

                                      Президент школи, учениця 9 класу Діана Ілляш , січень 2015

День Соборності України  


 kuzmyntsischool © 2020