Четвер, 02.04.2020, 06:42
Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До річниці Тараса Шевченка

      

z
Міні-чат


/Files/images/zagolovki/uzori/nadpisi/5ac9ed34c4.gif

/Files/images/zagolovki/uzori/nadpisi/9fd4ea33bc.gif

           Швидко спливає час... Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. Пройшли підсумкові контрольні роботи, навчальні екскурсії і знову в нашій школі, як і в інших школах країни, закінчили свою роботу пришкільні оздоровчі табори з денним перебуванням.

            Для багатьох батьків, із різних причин, такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім'я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Оздоровлення ж у пришкільному таборі, особливо завдяки підтримці Кагарлицькій райдержадміністрації , стає доступним кожній сім'ї , узагалі, безкоштовним.

            Дитина – це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації задумів і планів. На мою думку, тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації робота пришкільного оздоровчого табору може дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров’я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.

         Наш табір називається «Ромашка». У таборі є загони, де кожен з них має девіз та речівку. Діти з великим бажанням працюють над іміджем свого загону. Ця робота сприяє мобілізації та згуртуванню, усвідомленню, що вони – одна команда.

           Із першого дня в таборі розпочинаються змагання між загонами. На ранковій лінійці оголошується план заходів на день, а в кінці дня – підсумок. Наприкінці зміни підсумовуються бали та визначається загін – переможець. План виховної роботи насичений різноманітними заходами та складається з урахуванням побажань дітей. Із цією метою на колажі « Що ти очікуєш від пришкільного табору?» кожен вихованець табору мав змогу написати своє бачення та пропозиції щодо проведення заходів в пришкільному таборі.

           Виховна робота в пришкільному оздоровчому таборі «Ромашка» формується на спортивно – оздоровчій, художньо – естетичній, краєзнавчій та гуртковій роботі.

          Спортивно – оздоровчий напрям роботи включає в себе різноманітні спортивні змагання - «Мала спартакіада», «Козацькі розваги», «Острів скарбів» тощо. Кожен ранок у таборі починається ранковою зарядкою під музичний супровід, яку проводять самі ж вихованці на чолі з вихователем та вчителем фізичного виховання.

          Особливою популярністю користується у вихованців художньо – естетичний напрям роботи, бо саме такі заходи сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати творчі можливості, спробувати себе у різних ролях, проявити свій творчий потенціал – це і «Фабрика зірок», «Караоке на майданчику», «День Нептуна», «Танцювальний марафон». Завдяки цьому кожна дитина мала змогу спробувати себе на сцені в певному амплуа, вибираючи самостійно собі роль. Щоб у дітей не залишалося жодної хвилинки для нудьги – вони мали змогу відвідувати гуртки «Умілі руки», «Хореографічний», «Хоровий спів», «Інформатика».

         Краєзнавчий напрям виховної роботи – це різноманітні екскурсії та подорожі стежинами рідного краю. Так, цього року вихованці пришкільного табору «Ромашка» мали змогу безкоштовно, завдяки відділу освіти Кагарлицької РДА, відвідати меморіальний комплекс в селі Балико- Щучинка.

        Чітка та злагоджена робота адміністрації, учителів, працівників шкільної їдальні, технічних працівників дозволила зробити незабутнім і корисним відпочинок для 63 учнів, що отримали путівки у «Ромашку».

Так проходили літні дні у стінах рідної школи.

 


 kuzmyntsischool © 2020