Четвер, 02.04.2020, 05:44
Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До річниці Тараса Шевченка

      

z
Міні-чат


 

/Files/images/zagolovki/580a112fb7.gif

/Files/images/zagolovki/uzori/2cfz2nt.gif          Важлива роль у вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей належить спеціально організованій виховній роботі у позанавчальний час. Таку роботу називають позакласною та позашкільною.

         Позакласна робота — різноманітна освітня і виховна робота, спрямована на задоволення інтересів і запитів дітей, організована в позаурочний час педагогічним колективом школи.

        Позашкільна робота — освітньо-виховна діяльність позашкільних закладів для дітей та юнацтва.

       Завдання позакласної та позашкільної роботи — закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих у процесі навчання, застосування їх на практиці; розширення загальноосвітнього кругозору учнів, формування в них наукового світогляду, вироблення вмінь і навичок самоосвіти; формування інтересів до різних галузей науки, техніки, мистецтва, спорту, виявлення і розвиток індивідуальних творчих здібностей та нахилів; організація дозвілля школярів, культурного відпочинку та розумних розваг; поширення виховного впливу на учнів у різних напрямах виховання.

Обидва види роботи мають спільні завдання і передбачають застосування переважно однакових засобів, форм і методів виховання.

Основною формою роботи з учнями в позаурочний час є гурток. Гурток як основна форма здійснення цієї діяльності є самодіяльне об’єднання, яке реалізує першу ступінь індивідуальної потреби дітей, побажань, інтересів до конкретного виду творчої діяльності і виконує різні функції: діяльнісну, практичну, інформативну, комунікативну, творчу, рекреативну, компенсаторну.

В Кузьминецькій ЗОШ І-ІІ ступенів для всебічного розвитку дітей працюють гуртки різного спрямування.


 kuzmyntsischool © 2020