Четвер, 02.04.2020, 04:59
Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До річниці Тараса Шевченка

      

z
Міні-чат


АНОТОВАНИЙ КАТАЛОГ
ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

 1. http://profi.org.ua/profes/podat_insp.shtml – портал професійного консультування. Професіограми, рейтинг професій, поради психолога, тести та багато іншого.
 2. http://shkola.net.ua/view.php?doc=2.1270668407125151 – сайт «Школа Net» - програми та розробки занять з профорієнтації
 3. http://docpsy.ru/testy/diagnostika-proforientatsii/3935-motivatsija-professionalnoj-dejatelnosti-kzamfir-v-modifikatsii-a-areana.html – сайт «Психологія» – тести з профорієнтації
 4. http://testoteka.narod.ru/alfavit.html – сайт «Тестотека» – збірка тестів за алфавітним показчиком
 5. http://psischool.ucoz.ru/index/proforientacionnye_diagnosticheskie_metodiki/0-50 – сайт шкільного психолога. Профорієнтаційні психологічні діагностики
 6. http://www.krok.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=503&Itemid=79&lang=ru – Відео з профорієнтації на Інтернет-порталі університету «Крок»
 7. http://prof.osvita.org.ua/uk/methods/articles/5.html – Класифікація професій

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ:

 1. http://www.zippo.net.ua/ – Зінченко В.М. Політехнічна освіта і профорієнтація у процесі трудової підготовки школярів. – Методичні рекомендації.
 2. http://psiholog-shapka.blogspot.com/ – Матвієнко Р.О. Шляхи оптимізації профорієнтаційної роботи з учнями старшого шкільного віку. – Методичні основи виховного процесу
 3. http://alma-mater.lnpu.edu.ua – Отрощенко Н.Л. Профорієнтація учнів загальноосвітньої школи як соціально-педагогічна проблема – Методичні рекомендації для вчителів.
 4. http://shkola.net.ua – Професійне самовизначення. Розробки уроків для 10го та 11го класу.Методичні матеріали.
 5. http://www.twirpx.com/ – Профорієнтація молоді з інвалідністю: методичні матеріали до тренінгу. Подолання стереотипів. Якість життя. Відстоювання прав та інтересів. Вибір професії. Основи працевлаштування. Кар’єра.
 6. http://sinosvita.at.ua – Методика організації профорієнтаційної роботи в навчальному закладі. Форми профорієнтаційної роботи в навчальному закладі, система профорієнтаційної роботи в навчальному закладі, методика проведення профорієнтаційної роботи з учнями, особливості профорієнтаційної роботи з молодшими школярами, у середніх класах школи та із старшокласниками. Профорієнтаційна робота вчителів-предметників в умовах профільного навчання.
 7. http://www.info-works.com.ua/ – Професійна орієнтація та профорієнтаційна робота. Сутність професійної орієнтації та її елементів, професійна орієнтація як система, головні елементи та об’єкти професійної орієнтації, завдання і функції системи професійної орієнтації.
 8. http://prof.osvita.org.ua/ – Сироватко О. Психологічне забезпечення профільної освіти.Методичні матеріали для спеціалістів з профорієнтації. Завдання психологічного супроводу профільної освіти, моніторинг і своєчасне усунення відхилень у розвитку учнів, поглиблена особистісно орієнтована профорієнтаційна робота з учнями, результати психологічного супроводу профільних класів, рівні допрофільноі підготовки.
 9. http://prof.osvita.org.ua/uk/methods/articles/1.html – Психологічне забезпечення профільної освіти
 10. http://prof.osvita.org.ua/uk/methods/articles/6.html – Методики «Психологічні особливості професійного самовизначення безробітної молоді в процесі профпереорієнтації»
 11. http://prof.osvita.org.ua/uk/methods/articles/3.html – Психофізіологічні особливості і вибір професії. 

 


 kuzmyntsischool © 2020