Понеділок, 22.10.2018, 08:46
Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До річниці Тараса Шевченка

      

z
Міні-чат


Головна » 2017 » Грудень » 11 » Всеукраїнський урок "Права людини"
08:52
Всеукраїнський урок "Права людини"

          Відповідно розпорядження Київської ОДА від 29.09.2017р. №519 "Про затвердження плану заходів з проведення у Київській області у 2017 р. Всеукраїнського тижня права" та доручення  в.о. голови Кагарлицької РДА, в Кузьминецькій ЗОШ І-ІІ ступенів був проведений відкритий урок освітнього та виховного характеру на правову тематику 08.12.2017 року. 
З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини" вчитель правознавства- Савченко Н.Б. підготувала та провела  Всеукраїнський урок "Права людини". 
         Мета уроку була спрямована на  поглиблення та розширення знань учнів про права людини та    громадянина. Наталія Борисівна  ознайомила присутніх із Загальною декларацією прав людини, та  визначила основні міжнародно – правові стандарти прав людини . Учнів були ознайомлені із групами прав людини, а також обговорювалось питання  обов’язкового їх дотримання всіма громадянами України, що є одним із конституційних обов’язків.
            Під час уроку вчитель намагалася розвивати вміння учнів розв’язувати юридичні задачі,  використовуючи Загальну декларацію прав людини, Конвенцію ООН про права дитини, Конституцію України  та інші нормативно – правові акти. Учні практикували  вміння  використовувати юридичні терміни, наводили приклади дотримання та порушення прав людини в повсякденному житті,  давали поради, застерігали від вчинення правопорушень.
      Урок був спрямований на виховання правомірної поведінки, виховування поваги та необхідності дотримання законів, прав та обов’язків.

                                                                                                                       

                                                                                              

Переглядів: 35 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

 kuzmyntsischool © 2018