Понеділок, 22.10.2018, 08:48
Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До річниці Тараса Шевченка

      

z
Міні-чат


Головна » 2017 » Лютий » 13 » Профорієнтація у школі
09:06
Профорієнтація у школі

Правильний вибір професії є неодмінною умовою соціального становлення кожної особи, від нього залежить зміст та повнота подальшого трудового й особистого життя. Обов'язковою умовою успішного вибору професії є особиста активність молодої людини в цьому процесі. Складність такого вибору полягає в тому, що приймати рішення має людина у юному віці (15-17 років), без життєвого і професійного досвіду, тому на цьому етапі учні загальноосвітніх шкіл потребують ґрунтовної та кваліфікованої допомоги фахівців.

13 лютого у школі відбулася зустріч з працівниками Кагарлицького центру зайнятості - заступником директора Барабаш Світланою Василівною та спеціалістом профорієнтації Осадчою Аллою Іванівною з теми «Послуги служби зайнятості для випускників шкіл».

Захід був спрямований на формування в учнів відповідального ставлення до вибору професії з урахуванням їхніх бажань, можливостей та потреб ринку праці, підвищення інтересу до робітничих професій, надання допомоги в професійному виборі тощо.

Як зазначають фахівці центру зайнятості, завдання профорієнтації полягає не тільки в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, а також у професійному самовизначенні, формуванні вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, а також забезпеченні розвитку професійно важливих якостей особистості.

 

Переглядів: 26 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

 kuzmyntsischool © 2018