П`ятниця, 16.11.2018, 04:10
Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До річниці Тараса Шевченка

      

z
Міні-чат


Головна » 2018 » Лютий » 7 » Наші практиканти
11:04
Наші практиканти

Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів. М. Пирогов

Вже багато років Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів надає можливість студентам Ржищівських навчальних закладів проходити виробничу практику на базі школи. Ось і на початку цього року в котрий раз радо відкрила двері для студентів-практикантів одразу з двох навчальних закладів міста Ржищева. Наш колектив поповнили троє студентів, це:

- Борисенко Дарина Олександрівна, студентка Ржищівського професійного ліцею;

- Путаненко Тетяна Анатоліївна, студентка Ржищівського гуманітарного коледжу;

- Омельченко Вікторія Юріївна, студентка Ржищівського гуманітарного коледжу

Приймаючи студентів і усвідомлюючи всю важливість і відповідальність, яка покладена на педагогічний заклад, вчителі всіляко підтримують і допомагають майбутнім спеціалістам. Забезпечують обладнанням, надають документацію, що необхідна, для виконання програм практики. Особливо піклуються про дівчат керівники практики:

- Козинець Тетяна Іванівна – головний кухар школи;

- Майданюк Катерина Олексіївна – вчитель початкових класів;

- Павлова Лариса Миколаївна – вчитель початкових класів.

 

Студентка ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» м. Ржищів Дарина Борисенко, випускниця Кузьминецької ЗОШ, показала себе як старанна і вправна практикантка. Має багато професійних знань, які із задоволенням використовує на робочому місці. Керівник практики Тетяна Іванівна відмітила якісні знання, які студентка здобула в ліцеї.

Путаненко Тетяна теж, доречі, випускниця Кузьминецької ЗОШ і Омельченко Вікторія мають педагогічний напрямок освіти. Професійні поради, цікаві методи викладу матеріалу та багато інших знань та умінь передають досвідчені вчителі-наставники дівчатам. В свою чергу студентки-педагоги застосовують нові методики роботи, розвивають принципи і засади створення «нової початкової школи», показують всі вміння яких навчилися в своєму навчальному закладі.

Адміністрація Кузьминецької ЗОШ І-ІІ ступенів висловлює подяку ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» м. Ржищів в особі директора Гордієнка Віктора Олександровича та Ржищівському гуманітарному коледжу в особі директора Кушніра Сергія Миколайовича за їх плідну роботу на освітянській ниві, за висококваліфікований викладацький склад педагогів, за високі якісні знання, якими володіють студенти.

Переглядів: 47 | Додав: Админ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

 kuzmyntsischool © 2018