Понеділок, 22.10.2018, 08:46
Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До річниці Тараса Шевченка

      

z
Міні-чат


Бібліотеки країн світу

Стокгольм

/Files/images/bibliot_2010/стоггольм.jpeg       Суспільна Бібліотека Стокгольма побудована шведським архітектором Гуннаром

      Асплундом. Роботи над зведенням будівлі почалися в 1924 році, і все було готово вже через чотири роки, до 1928 року. Це одна з найбільш відомих будівель Стокгольму, і без жодного сумніву, найважливіша робота Асплунда. Варто відзначити, що це була перша шведська бібліотека, яка почала допускати всіх охочих до своїх книгосховищ.

      Гуннару Асплунду допомагало декілька молодих архітекторів, і в результаті цього будівля, що вийшла, вражає своєю завершеністю. Не дивлячись на те, що бібліотека збудована за класичними канонами, в ній є щось привабливе, що пом'якшує загальну строгість будівлі. До речі, праве крило бібліотеки було побудоване тільки в 1932, завершивши процес будівництва. Будівля бібліотеки має квадратну форму.

 

 

 

Брістоль

/Files/images/bibliot_2010/брістоль.jpeg

          Дана бібліотека знаходиться в історичній будівлі на південному краю College Green, Брістоль, Англія. Бібліотека була відкрита в 1906 році згідно заповіту Вінсента Стаки Ліна - він залишив близько 50 тисяч фунтів стерлінгів для реконструкції будівлі під потреби бібліотеки. При пошуку компаній, які могли б взятися за реконструкцію, була вибрана компанія Персі Адамса, який зміг провести всі необхідні роботи всього за 30 тисяч фунтів стерлінгів.

 

 

 

 

 

Королівська Бібліотека Копенгагена

       Ця бібліотека є національною бібліотекою Данії і є найбільшою бібліотекою/Files/images/bibliot_2010/копенгаген.jpeg Скандинавії.

        У сховищах цієї бібліотеки міститься величезна кількість історично цінних видань: тут є всі екземпляри книг, що друкувалися в Данії починаючи з 17 століття. Тут є навіть перша книга, яка була віддрукована в Данії в далекому 1482 році.

       Ця бібліотека заснована в 1648 році королем Данії Фредеріком III, який вирішив зібрати гідну колекцію європейських книг. Для суспільного користування ця бібліотека була відкрита вже в 1793 році. У 1989 році вона перетворилася на престижну Університетську Бібліотеку і в 2005 році стала Національною Науковою Бібліотекою Данії. Зараз її офіційна назва - Королівська бібліотека.

 

 

 

 

Бібліотека Пекхема

/Files/images/bibliot_2010/пекхем.jpeg        Пекхемська бібліотека була відкрита для громадськості 8 березня 2000 року, відразу після завершення всіх будівельних робіт. Проект будівлі був наданий компанією Alsop & Stormer, які потім отримали нагороду за даний проект. Бібліотека відома тим, що будівля побудована із застосуванням максимальної кількості нових технологій і матеріалів. До речі, дана бібліотека є однією з найбільш відвідуваних бібліотек у світі. Зараз тут міститься близько 317 тисяч різних книг.

 

 

 

 

 

 

 


 kuzmyntsischool © 2018